O Firmie

2012-03-26


SERVIS HR Sp. z o.o. powstała w lutym 2012 roku. Jest prężnie rozwijającą się firmą o szerokim zasięgu działań, posiadającą wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12127. 

Naszym Klientom oferujemy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz szkoleń. Obecnie z naszych usług korzystają zarówno duże międzynarodowe koncerny, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa.

W trakcie funkcjonowania firma wypracowała sprawdzone sposoby rekrutacji i pracy z kandydatami.
Poszukując kandydatów do pracy wykorzystujemy odpłatne ogłoszenia na najbardziej uczęszczanych internetowych portalach pracy.

 

Dlaczego my ?

SERVIS HR Sp. z o.o. dysponuje zorganizowanymi zespołami wykwalifikowanych montażystów konstrukcji stalowych, cieśli, zbrojarzy z umiejętnościami spawania. Pracownicy posiadają duże doświadczenie, które zdobyli na budowach obiektów mostowych w Rosji, Kazachstanie, na Ukrainie oraz w Polsce. Dla potrzeb naszych partnerów tworzymy zespoły zadaniowe w uzgodnieniu z kierownictwem budowy. Pracownicy dobierani są pod względem fachowym z uwzględnieniem doświadczeń zawodowych. Utrzymujemy stały kontakt z kierownictwem budowy i reagujemy niezwłocznie w przypadkach wymagających interwencji czy wymiany pracowników.

Zapewniamy:

  • odzież ochronną;
  • zakwaterowanie;
  • dojazd na budowę;
  • obiad;
  • podstawowe narzędzia

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem