O Firmie

2012-03-26

APP SERVIS HR Machowicz Stefan  powstała w lutym 2012 roku jako inicjatywa osób posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi kadrowo-płacowej i księgowej oraz usług związanych z doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy. Od maja 2015 APP SERVIS HR Machowicz Stefan przekształciła się w SERVIS HR Sp. Z O.O.

SERVIS HR Sp. Z O.O. jest prężnie rozwijającą się Agencją Pracy o szerokim zasięgu działań, posiadającą wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12127. 

Naszym Klientom oferujemy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz szkoleń. Obecnie z naszych usług korzystają zarówno duże międzynarodowe koncerny, jak też małe i średnie przedsiębiorstwa. Poza ofertami pracy w Polsce realizujemy zlecenia rekrutacyjne naszych partnerów z Niemiec, Holandii, Austrii, Szwajcarii oraz innych krajów.

W trakcie funkcjonowania firma wypracowała sprawdzone sposoby rekrutacji i pracy z kandydatami.
Poszukując kandydatów do pracy wykorzystujemy odpłatne ogłoszenia na najbardziej uczęszczanych internetowych portalach pracy.
Współpracujemy w oparciu o umowy z urzędami pracy, wyższymi uczelniami, szkołami zawodowymi i administracją samorządową w całej Polsce.

SERVIS HR Sp. Z O.O działając jako Agencja Zatrudnienia nie zamyka się w ramach ścisłej specjalizacji branżowej. Podejmujemy zlecenia rekrutacyjne w większości zawodów na rynku pracy. Doświadczenie pokazuje, że najczęściej rekrutowani kandydaci to:
elektryk, spawacz, kierowca C+E, D, tapicer, stolarz, hydraulik, murarz, monter rusztowań, monter okien, cieśla, malarz, dekarz

Istotną rolę w pracy naszej Agencji odgrywają działania rekrutacyjne pracowników stałych i sezonowych do prac w rolnictwie. Siedzibą firmy jest Chełm, położony we wschodniej części Polski. Jest to region o charakterze rolniczym, w którym poziom bezrobocia jest wysoki. Zainteresowanie pracą poza granicami Polski jest bardzo duże, głównie ze strony mieszkańców wsi, a więc ludzi doświadczonych w pracy w rolnictwie.
W miarę możliwości przeprowadzamy bezpośrednie rozmowy z kandydatami organizując spotkania na terenie całego kraju.

Dotychczas organizowaliśmy zarówno grupy, jak i pojedynczych pracowników do: zbioru szparag, sałaty, kapusty, truskawek, pomidorów, jabłek, prac przy papryce, prac przy różach, prac przy cebulkach kwiatowych, plewienia kwiatów na polu, głównie w Niemczech, Holandii i Szwajcarii.

Chętni do podjęcia pracy za granicą mogą skorzystać z naszych ofert przesyłając swoje CV na adres e-mail biuro@servishr-chelm.pl

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem