OFERTA

2013-08-30

SERVIS HR Sp. z o.o. jest firmą o szerokim zasięgu działań. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne rozwiązania z zakresu:

  • rekrutacji i selekcji

Zajmujemy się poszukiwaniem i optymalnym dopasowaniem kandydatów na wybrane stanowiska pracy w branżach budowlanej, elektrycznej, usługowej oraz przy zbiorach w rolnictwie. Przeprowadzamy proces rekrutacji i selekcji w oparciu o bazy własne i zewnętrzne środowiska pracy. Zaawansowane metody, z których korzystamy gwarantują wysoką skuteczność prowadzonych działań.

Obecnie z naszych usług korzystają zarówno duże międzynarodowe koncerny, jak też małe i średnie przedsiębiorstwa. Poza ofertami pracy w Polsce realizujemy zlecenia rekrutacyjne naszych partnerów z Niemiec, Holandii, Austrii, Szwajcarii oraz innych krajów.

  • pracy tymczasowej

Praca tymczasowa jest najlepszym rozwiązaniem, dla przedsiębiorstw, które poszukują pracowników zatrudnianych na czas określony. Pozwala to na elastyczne dostosowanie zatrudnienia do aktualnego popytu i sprawdza się w sytuacjach okresowego wzrostu produkcji/sprzedaży bądź tymczasowego zastępstwa za nieobecnego pracownika. Umożliwia również sprawdzenie zatrudnianych okresowo pracowników pod kątem ich umiejętności, pozwalając w ten sposób na wyłonienie najlepszych osób do pracy na etacie.

Dzięki pracy tymczasowej firma może ograniczyć wydatki związane z prowadzeniem rekrutacji i zatrudnienia pracowników. Docieramy wyłącznie do najlepszych kandydatów, którzy swoim doświadczeniem oraz umiejętnościami idealnie wpisują się w Twoje potrzeby i wymagania.

  • outsourcingu

Nazwa outsouricng jest skrótem stworzonym z trzech angielskich słów - outside-resource-using, czyli wykorzystywanie źródeł zewnętrznych. W praktyce outsourcing to przejęcie części obowiązków innego podmiotu, na podstawie zawartej umowy. Outsourcing jest spotykany najczęściej w takich dziedzinach jak księgowość, audyt, szkolenia, zaopatrzenie, administracja kadrowa czy IT.

Pozwala on na skupienie uwagi na głównych celach i zadaniach firmy, dzięki złożeniu czynności niezbędnych do utrzymania firmy w ręce specjalistów. Jest to również znaczna redukcja kosztów - nie ma potrzeby zatrudniania i doszkalania własnej specjalistycznej kadry ani też inwestowania w bazę techniczną, niezbędną do prowadzenia np. księgowości czy zaopatrzenia.

  • zatrudnienia cudzoziemców z Ukrainy, Białorusi i Mołdawii

Szybki rozwój rynku pracy spowodował zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników spoza kraju. W związku z tym mamy możliwość pozyskania personelu zza wschodniej granicy. W trakcie rekrutacji ściśle współpracujemy z ukraińskimi partnerami oraz z firmami Klientów. Zapewniamy pracownikom wsparcie w procesie wizowym, przygotowujemy i wdrażamy do nowych obowiązków, organizujemy zakwaterowanie i transport do pracy oraz obsługujemy ich od strony kadrowo-płacowej.

Posiadając swoje przedstawicielstwa na Ukrainie mamy bezpośredni dostęp do potencjalnych kandydatów oraz zapewniamy pełną obsługę związaną z zatrudnieniem cudzoziemców. W ten sposób zapewniamy w pełni legalne zatrudnienie cudzoziemców na terenie Polski.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem